Szlaki w Gorcach

Gorce to jeden z najpopularniejszych pasm górskich w Polsce. Znajduje się na granicy województw małopolskiego i nowosądeckiego. Gorce są łagodniejsze niż inne góry w Polsce, dlatego są idealne dla osób początkujących. W Gorcach znajduje się wiele szlaków turystycznych, które prowadzą na szczyty gór, do schronisk górskich, a także do malowniczych miejsc w dolinach.

Oto kilka propozycji szlaków w Gorcach, które warto wybrać:

  • Szlak na Turbacz (1310 m n.p.m.) - najwyższy szczyt Gorców. Szlak jest łatwy i prowadzi przez piękne lasy i polany. Na szczycie znajduje się schronisko turystyczne.
  • Szlak na Obidowiec (1222 m n.p.m.) - drugi co do wysokości szczyt w Gorcach. Szlak jest również łatwy i prowadzi przez lasy i polany. Na szczycie znajduje się wieża widokowa, z której roztacza się piękny widok na Gorce i Beskid Wyspowy.
  • Szlak na Gorc (1228 m n.p.m.) - trzeci co do wysokości szczyt w Gorcach. Szlak jest średnio trudny i prowadzi przez lasy i polany. Na szczycie znajduje się schronisko turystyczne.
  • Szlak na Czoło Turbacza (1181 m n.p.m.) - szczyt w Gorcach, z którego roztacza się piękny widok na Tatry. Szlak jest średnio trudny i prowadzi przez lasy i polany.
  • Szlak na Kiczor (1257 m n.p.m.) - szczyt w Gorcach, z którego roztacza się piękny widok na Gorce i Beskid Wyspowy. Szlak jest średnio trudny i prowadzi przez lasy i polany.

To tylko kilka propozycji szlaków w Gorcach, które warto wybrać. Gorce to piękne góry, które oferują wiele możliwości aktywnego wypoczynku.

 

 

 

 

 

 

Pokoje jednoosobowe, dwuosobowe i trzyosobowe
Każdy pokój z własną łazienką
Parking dla wszystkich klientów
Pokój z balkonem
W każdym z pokoi mamy dostęp do TV
W każdym z pokoi mamy dostęp do WIFI
Pensjonat Gorce / Niedźwiedź
PENSJONAT AMONIT
Podobin 139
34-735 Niedźwiedź
REZERWCJA
tel. 884 656 550 / 884 656 545
e-mail: pensjonatamonit@gmail.com
REZERWACJA
* pole wymagane ZAREZERWUJ