Stadnina koni

Niezapomniane wrażenia w sercu pozostawiają konne spacery po terenie Gorczańskiego Parku Narodowego. Nie musimy być biegłymi jeźdźcami – wystarczy odrobina chęci, by wskoczyć na siodło i pogalopować lub zwyczajnie przejechać się na koniu na terenie stadniny. Dla rodzin z dziećmi również nie brakuje atrakcji, spacerki konne w terenie lub na ujeżdżalni.

Jazda konna w górach - niezapomniane przeżycia

Jazda konna to świetna forma aktywnego wypoczynku, która pozwala na zwiedzanie pięknych miejsc na świeżym powietrzu. W Polsce, a zwłaszcza w górach, istnieje wiele ośrodków jeździeckich, które oferują wycieczki konne o różnym stopniu trudności.

Jazda konna w górach to nie tylko świetna zabawa, ale także okazja do poznania pięknej przyrody. Górskie szlaki zaprowadzą nas do lasów, dolin, potoków, a nawet do malowniczych szczytów. Jazda konno to także doskonały sposób na ćwiczenie równowagi i koordynacji ruchowej.

Jeśli jesteś początkującym jeźdźcem, nie martw się. W wielu ośrodkach jeździeckich odbywają się kursy nauki jazdy konnej. Po kilku lekcjach będziesz w stanie samodzielnie jeździć po płaskim terenie. Jeśli chcesz spróbować jazdy konnej w górach, warto zacząć od wycieczek o łatwym stopniu trudności. Z czasem, wraz z nabyciem doświadczenia, będziesz mógł jeździć po trudniejszych trasach.

Oto kilka wskazówek dla osób planujących jazdę konną w górach:

  • Wybierz odpowiedni ośrodek jeździecki. Pamiętaj, że ośrodek powinien być dobrze wyposażony i mieć doświadczoną kadrę instruktorską.
  • Dopasuj ekwipunek do warunków pogodowych. W górach pogoda może się szybko zmieniać, dlatego warto mieć ze sobą ciepłą kurtkę, czapę i rękawiczki.
  • Pamiętaj o wygodnym obuwiu. Nawet jeśli planujesz tylko jazdę po płaskim terenie, warto mieć buty z dobrą podeszwą, która zapewni przyczepność.
  • Przed wyjazdem na przejażdżkę koniecznie zapoznaj się z trasą. Dowiedz się, jakie są jej trudności i czy jest ona bezpieczna dla początkujących jeźdźców.

Jazda konna w górach to wspaniały sposób na spędzenie wolnego czasu. To nie tylko świetna zabawa, ale także okazja do poznania pięknej przyrody i ćwiczenia kondycji.

Pokoje jednoosobowe, dwuosobowe i trzyosobowe
Każdy pokój z własną łazienką
Parking dla wszystkich klientów
Pokój z balkonem
W każdym z pokoi mamy dostęp do TV
W każdym z pokoi mamy dostęp do WIFI
Pensjonat Gorce / Niedźwiedź
PENSJONAT AMONIT
Podobin 139
34-735 Niedźwiedź
REZERWCJA
tel. 884 656 550 / 884 656 545
e-mail: pensjonatamonit@gmail.com
REZERWACJA
* pole wymagane ZAREZERWUJ