Offroad Gorce

Gorce to pasmo górskie w Beskidach Zachodnich, położone na granicy województw małopolskiego i nowosądeckiego. Góry są łagodne, o wysokościach do 1310 m n.p.m., a ich wierzchołki porośnięte są lasami i polanami. Gorce to doskonałe miejsce na uprawianie offroadu, czyli jazdy samochodami terenowymi po bezdrożach.

Jakie trasy off-road znajdziemy w Gorcach?

W Gorcach jest wiele tras offroadowych o różnym stopniu trudności. Niektóre trasy są łatwe i nadają się dla początkujących, inne są bardziej wymagające i wymagają dobrego przygotowania technicznego pojazdu. Trasy offroadowe w Gorcach prowadzą przez lasy, polany, a także przez rzeki i strumienie. Pokonanie tras offroadowych w Gorcach to nie tylko świetna zabawa, ale także okazja do poznania piękna przyrody gór.

Oto kilka przykładów tras offroadowych w Gorcach:

  1. Trasa z Krościenka nad Dunajcem do Ochotnicy Dolnej. Trasa jest łatwa i nadaje się dla początkujących. Prowadzi przez lasy i polany.
  2. Trasa z Poręby Wielkiej na Turbacz. Trasa jest średnio trudna i wymaga dobrego przygotowania technicznego pojazdu. Prowadzi przez lasy i polany.
  3. Trasa z Ochotnicy Dolnej do Nowego Targu. Trasa jest trudna i wymaga dobrego przygotowania technicznego pojazdu. Prowadzi przez lasy, polany i rzeki.

Jeśli szukasz trasy offroadowej w Gorcach, która jest odpowiednia dla Twojego doświadczenia i umiejętności, możesz skorzystać z mapy Google lub z przewodników offroadowych.

Jak się przygotować na offroad?

Jeśli chcesz wybrać się na offroad w Gorce, musisz przygotować się odpowiednio. Przede wszystkim musisz mieć samochód terenowy, który jest przystosowany do jazdy po bezdrożach. Samochód musi mieć dobre zawieszenie, opony terenowe i mocny silnik. Musisz też mieć odpowiednią odzież i wyposażenie, takie jak kask, kamizelka ochronna, rękawice, okulary i buty trekkingowe.

Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci przygotować się do jazdy offroadowej w Gorcach:

  • Wybierz samochód terenowy, który jest przystosowany do jazdy po bezdrożach.
  • Zapakuj odpowiednią odzież i wyposażenie, takie jak kask, kamizelka ochronna, rękawice, okulary i buty trekkingowe.
  • Zapoznaj się z trasą offroadową, którą chcesz pokonać.
  • Zwróć uwagę na pogodę i warunki atmosferyczne.
  • Zachowaj ostrożność podczas jazdy offroadowej.
     

O czym jeszcze warto pamiętać podczas przejżdżki autem terenowym w Gorcach?

Podczas jazdy offroadowej w Gorcach musisz zachować ostrożność. Musisz uważać na przeszkody na trasie, takie jak kamienie, korzenie i drzewa. Musisz też uważać na innych uczestników ruchu drogowego, takich jak piesi, rowerzyści i inne samochody.

Jazda offroadowa w Gorcach to świetna zabawa, ale jest też niebezpieczna. Dlatego przed wyjazdem na trasę offroadową w Gorce musisz się odpowiednio przygotować i zachować ostrożność.

Pokoje jednoosobowe, dwuosobowe i trzyosobowe
Każdy pokój z własną łazienką
Parking dla wszystkich klientów
Pokój z balkonem
W każdym z pokoi mamy dostęp do TV
W każdym z pokoi mamy dostęp do WIFI
Pensjonat Gorce / Niedźwiedź
PENSJONAT AMONIT
Podobin 139
34-735 Niedźwiedź
REZERWCJA
tel. 884 656 550 / 884 656 545
e-mail: pensjonatamonit@gmail.com
REZERWACJA
* pole wymagane ZAREZERWUJ